Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

kurs kosmetyczny

Utworzony przez Gość, 18 maja 2015 r. o 22:10
Dziewczyny a pamiętacie może jakie były pytania na egzaminie zawodowym w beauty lux? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że szkolenia w Beauty Lux przygotują do pracy i wszystko można w ten sposób ogarnąć. W praktyce jednak sami musicie ocenić, czy dacie radę od razu na szkoleniu zawodowym. To wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Trochę już w tym temacie siedzimy, ale muszę na pewno przyznać, że nie ma lepszej drogi do zdobycia tego zawodu. Na szkoleniu wszystko koncentruje się na konkretach i w sumie tak powinno być. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda - Beauty Lux ma te szkolenia rzeczywiście solidne i tam można się realnie przygotować do pracy. Pewnie, że z dnia na dzień niczego wielkiego nie zrobicie, dopiero po czasie można się spodziewać sensownych zmian. Bazuję, na szkoleniach od dawna. W zasadzie cała moja nauka wynika właśnie z tego. Radzę sobie. Uważam, że szkolenia po prostu zapewniają optymalizację i spokój. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe moje przygotowanie do zawodu kosmetyczki opierało się właśnie na szkoleniach zawodowych. Można powiedzieć, że ogarnęliśmy wszystko w krótkim czasie, całość poszła w odpowiednim kierunku. A Beauty Lux robi takie szkolenia, którymi faktycznie przygotujecie się do pracy. Nic nie dzieje się z dnia na dzień, bo pracy mnóstwo, ale to najlepsza forma przygotowania do tej pracy. Tym bardziej, że u nich pracuje się na naprawdę solidnych kosmetykach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na te szkolenia w Beauty Lux trzeba się zapisywać jakoś odpowiednio wcześniej? Nakręciłam się na szkolenie z makijażu. Koleżanka z tego samego salonu jest po tym szkoleniu. Bardzo chwaliła za poziom i osoby prowadzące. Potwierdzicie mi, że w dalszym ciągu ten poziom szkoleń jest wysoki? Potrzebuję pewnego info ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że nie ma lepszej drogi, niż przez Beauty Lux. Siedzę w branży od lat i wiem, jakie znaczenie mają różne tematy. Powiedzmy sobie szczerze - udało się nam wejść na fajny poziom dosyć szybko, ale dzięki konkretnemu podejściu. U nich w programie szkolenia nie znajdziecie żadnych bzdur. Oni tam mają wyłącznie konkrety. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś wie, na jakich kosmetykach aktualnie pracują w Beauty lux? Chodzi mi o stylizację paznokci. W dalszym ciągu to kosmetyki New nails? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beauty Lux - tak, potwierdzam. Przede wszystkim solidne prowadzące, porządne kosmetyki i generalnie nastawianie na jakość. Nie jest to miejsce, w którym chodzi o same papierki. To jest miejsce, w którym można się po prostu nauczyć wielu konkretów, wiele rzeczy odmienić i to jest najważniejsze. Nasze doświadczenie z nimi jest po prostu mega pozytywne. I tego pilnujcie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beauty Lux - zdecydowanie tam, bo oni mnie właśnie przygotują do pracy. Jak to wygląda? Wiele zależy od was. Działamy z Beauty Lux od dawna, wszystko opiera się na ich szkoleniach i jakoś mamy przygotowanie do pracy. Ale oczywiście wejście na odpowiedni poziom po prostu trochę trwa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chcecie nauczyć się profesjonalnej stylizacji paznokci to mogęp polecić instruktorkę ze Szczecina panią Paulinę Rąpałę-Piórkowską. Kursy na naprawdę wysokim poziomie, pani Paulina potrafi przekazać wiedzę i robi to w sposób bardzo sympatyczny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam sprawdzić opcje szkoleń u instruktorek marki Crystal Lashes (są w różnych miastach), bo sama korzystałam i z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że bardzo dobrze przygotowują do pracy na rzęsach. A i materiały z tej firmy są fajne do pracy, na szkoleniu bardzo dobrze się na nich ćwiczyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cosinus Kraków. Szkoła całkowicie za darmo, 2 lata i pełen zakres wiedzy teoretycznej, zajęcia praktyczne na dobrych kosmetykach. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z doświadczenia powiem, że na dobre szkolenie, dobry kurs warto pojechać i nieco dalej, bo to popłaca nie tylko ogromem wiedzy, ale przede wszystkim ilością zadowolonych klientek później :) Ja jestem po dwóch kursach ze stylizacji brwi i rzęs w Warszawskiej Akademii Szkoleniowej Marki Secret Lashes u Pani Patrycji Zielińskiej - patrycjazielinska.pl Myślę, że większość z nas, szczególnie specjalizująca się właśnie w brwiach i rzęsach zna Panią Patrycję i nikomu przedstawiać jej nie trzeba. Jest topowym instruktorem w dziedzinie stylizacji rzęs na Polskę, sama ma na swoim koncie wiele wygranych w konkursach. Zna się na swojej pracy i co ważne - chętnie i w świetny sposób potrafi się tą wiedzą dzielić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...